Ласкаво запрошуємо в садибу «Полісся»

В мальовничій заповідній зоні, в оточенні лісів і ставків розташувалася наша садиба. Ми представники нового напрямку зеленого та сільського туризму. Наша база відпочинку знаходиться недалеко від Києва і Житомира. Проживання для гостей в затишних будиночках з дерев’яного зрубу. Номери обставлено меблями ручної роботи, виготовленої з дуба і вільхи. Ми облаштували територію, так щоб вона була зручна як для сімейного відпочинку, так і для відпочинку великою компанією: альтанки, гамаки, місця для вогнища, переносні мангали, місця для танців і активного відпочинку, а також великий дитячий майданчик. До послуг гостей 2 кухні з залом для невеликого банкету, сауна – лазня на дровах і майстерня виробів з дерева.

Ми пропонуємо зануритися в атмосферу справжнього Еко – відпочинку і провести час на рибалці, полюванні, прогулянці по лісу за грибами і ягодами. На додаток, Ви зможете насолодитися кінної прогулянкою, авто екскурсією по містах, що поруч і взяти участь в наших майстер-класах.
Садиба «Полісся» – це не просто відпочинок на природі, це знайомство з «живою» природою, що поєднує в собі сільський колорит і одночасно комфортні умови проживання. Ви зможете відчути спокій та умиротворення після шуму і суєти міського життя, відчути єднання з природою, відпочити душею і тілом.

Ми сподіваємося, що Ви полюбите рідне українське Полісся і станете нашими постійними гостями!